Menu Zavřeno

Dívčí MEH ovládly Baňky!

Letošní novinkou byl dívčí Memoriál Evžena Hadamczika, který se uskutečnil ve sportovní hale v Ostravě- Svinově. Tento turnaj hrály dívky do jedenácti let. A také byly úspěšné!

Mezi dvanácti družstvy se našim Baňkám podařilo celý turnaj zvítězit, a v rámci dívčího Memoriálu Evžena Hadamczika tak obsadit 1. místo!

Baňky ve finále vyhrály nad Tatranem Prešov 2:1, a celý turnaj, kterého se účastnila družstva z Polska i Slovenska, ovládly bez porážky!

Celkové umístění: 1. FC Baník Ostrava, 2. Tatran Prešov, 3. Slovácko, 4. Lokomotiva Brno H-H, 5. Brušperk, 6. Zbrojovka Brno, 7. Zlín, 8. Sigma Olomouc, 9. GKS Katowice, 10. Hlučín, 11. Třinec, 12. Frýdek.

Nejlepší střelkyně: Tereza Prášilová (FCB)
Nejlepší brankářka: Klaudie Holasová (Zbrojovka Brno)
Nejlepší hráčka: Sára Zatloukalová (Lokomotiva Brno H-H)
Talent turnaje: Kristýna Zíchová (Slovácko)

“Děkujeme všem týmům, že na turnaj, který se konal v hale na Svinově, dorazily v tak hojném počtu. Jsme rádi, že se 1. ročník dívčího Memoriálu Evžena Hadamczika povedl,” uvedla organizátorka Lucie Kotalová.

„Ženský fotbal je na velkém vzestupu, je proto logické, že jsme do programu Memoriálu Evžena Hadamczika zařadili i dívčí turnaj,“ dodal Roman Holiš.Další články