Menu Zavřeno

V SOBOTU STARTUJE MEMORIÁL EVŽENA HADAMCZIKA!

Skvělá zpráva pro všechny fanoušky žákovského fotbalu a zejména pro samotné malé fotbalisty. Navzdory všem komplikacím spojeným se současnou situací v celém světě se letošní ročník Memoriálu Evžena Hadamczika podařilo připravit. 43. ročník tohoto klání se bude konat ve dnech 12. a 13. prosince v areálech ZŠ Šoupala v Ostravě – Porubě a v areálu Vista v Ostravě – Hrabůvce. A zúčastní se ho dvanáct týmů kategorie U11.

Během dvou víkendových dnů si mezi sebou poměří síly dvanáct týmů z Česka a Polska. Kromě domácího Baníku se letošního Memoriálu Evžena Hadamczika zúčastní Sigma Olomouc, České Budějovice, Opava, Karviná, Zlín, Akademie MFK Vítkovice, Cheb, Kroměříž, GKS Katowice, Zaglebie Sosnoviec a Górnik Zabrze.

Jsem za všechny zúčastněné týmy nesmírně rád, že se turnaj i v současné velmi nepříznivé době podařilo uskutečnit,“ řekl Roman Holiš, předseda představenstva Akademie FC Baník Ostrava. „Mé velké díky za to patří všem počínaje Základní školou na ulici Jana Šoupala a hlavně trenéry ze „Šoupalky“ pod vedením šéftrenéra SpSM Radovana Moronga či šéftrenéra přípravek Dana Rygla, až po Richarda Urbana, člena představenstva Akademie FCB a důležitého organizátora turnaje. Všichni makali na tom, aby tohle sportovní klání proběhlo opět na tom nejvyšším levelu tak jako v minulých letech. Stálo to letos opravdu velké úsilí, odměnou nám bude radost kluků, kteří se tohoto velkého a tradičního turnaje budou moci zúčastnit,“ dodal Roman Holiš.

Turnaj je rozlosován do tří skupin, hrát se začne v sobotu od 10 hodin v obou areálech, skupina B, v níž hraje Baník, bude rozehrána od 14.30 na hřišti při ZŠ J. Šoupala v Ostravě – Porubě. Prvním soupeřem Baníku bude tým Zaglebie Sosnowiec.


Součástí turnaje budou také streamy na YouTube kanále. Vzhledem k aktuálním hygienickým opatřením se bude hrát bez přítomných diváků.Další články